Periyodik Bakım
16805
page-template-default,page,page-id-16805,bridge-core-2.1.7,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17016

Periyodik Bakım

Her yıl arabanızın periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekse de 4 yılda bir de ağır bakımlarını yaptırmanız gerekiyor…

Ortalama bir araç sahibinin servis ihtiyaçlarının neredeyse %90’ı Atılganlar Oto ile kapısının önünde yapılabiliyor. Peki 4 yılda bir de olsa, eninde sonunda ihtiyaç duyacağınız triger seti değişimi veya baskı balata değişimi gibi ağır bakım işlemlerinde yaklaşık 1.000 m2 kapalı alana sahip olan Atılganlar Oto Servis yardımınıza yetişiyor. Uygun işçilik ücretleri, kaliteli yedek parçalar, kolay ulaşılabilir konumu ve tabiki de şeffaf işlemleri ile dilerseniz randevunuzu alıp aracınızın ağır bakımlarını yaptırmaya gelebilir, dilerseniz de ücretsiz vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Atılganlar Oto Servis’da triger seti değişimlerinden baskı balata değişimlerine, yağ kaçaklarının tamirlerinden detaylı arıza tespitlerine ve tabiki de tüm periyodik bakım işlemlerine uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaşabilirsiniz.

Ağır Bakımların Önemi


 

Ağır bakım gerektiren parçalar genelde zamanla özelliğini kaybederek veya sürüş alışkanlıklarınıza göre yıpranarak sizi yolda bırakabilecek, güvenlik risklerine neden olabilecek ve aracınıza zarar vererek ciddi masrafların çıkmasına sebep olabilecek parçalardır. Normal bakımlara göre maliyeti çok daha yüksek olabilen bu bakımlar hem arabanızın ömrünün uzaması hem de sürüş güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Örneğin zamanında değiştirilmeyen bir triger kayışı seyir halindeyken koparsa motorunuz yerinden oynayarak ciddi bir güvenlik sorununa neden olabilir ve zarar gören motor aksamlarının tamiri için sizi ağır bakım maliyetinden 5-6 kat daha fazla tutabilecek bir masrafın ortasında bırakabilir. Bu nedenle arabanızın kilometresine göre ağır bakımların ihmal edilmemesi ve yapılacak her rutin bakımda da ağır bakım parçalarının kontrol edilmesi gerekmektedir.