Hakkımızda
16645
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16645,bridge-core-2.1.7,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17016

Hakkımızda

1970 yılında sektörde hizmet vermeye başlayan “Bedrettin Usta” 1981 yılında  ATILGANLAR OTO adı altında başlattığı profesyonel hizmetini 2003 yılından itibaren ATILGANLAR OTO ELEKTRONİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında oğullarıyla beraber başarı ile bugünlere taşımıştır.

800 m2 alana sahip servisimizde mekanik, elektrik, kaporta, boya, yedek parça ve bilgisayarla araç arıza tespit departmanları ile dünya kalite standartlarını birleştirerek 7/24 ekibimizle kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

atılganlar oto servis

Neden Atılganlar Oto?

Uzman Kadro

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak.

 

Size Önem Veriyoruz

Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olmak. Çalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak..

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmetiçi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.

 

Güvenilir Hizmet

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek. Firma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek.

Başakşehir Ford Servisi, İkitelli Ford Servisi,Ford Özel Servis,Ford Yedek Parça, Ford Bakım , Ford Tamir, Özel Servis ve Yedek Parça, Ford Bakım Onarım, Kaporta Boya, Araç Muayene Randevu, Motorlu Taşıtlar Vergisi, ford tamir bakım servisi İkitelli, ford tamir bakım servisi Başakşehir