Kaporta Boya
16799
page-template-default,page,page-id-16799,bridge-core-2.1.7,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-30.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17016

Kaporta Boya

Komple Yeniden boyama

 

   Kısmi boya ve cila
   Dizayn Amaçlı kısmi boya tam cila
   Özel amaçlı boya işleri
   Sanayi boya işleri
   Kaza Onarımı
Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.
  Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

 

Atılganlar Oto bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Bütün Alman  model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

 

       Lokal Çizik ve Boya Tamiratı ; aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir

 

         BOYA PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ  Bir aracın boyası dışarıdan gelen etkilerle bir süre sonra çizilmeye ve orijinal parlaklığını kaybetmeye başlar. Bu sizi rahatsız ediyorsa, çözümü bizde TURTLE WAX sizi bu sorundan ömür boyu garantili sistemiyle kurtarır.